Výber dokončenia v škôlke – úloha nie je jednoduchá a veľmi zodpovedná

Výber dokončenia v škôlke – úloha nie je jednoduchá a veľmi zodpovedná. Chcem, aby všetko bolo podľa pravidiel krásne a čo najdlhšie. Aký typ tapety je vhodný pre detskú izbu?
Aké tapety si môžete vybrať pre detskú izbu? Päť jednoduchých tipov

Niekoľko jednoduchých tipov pomôže rodičom navigovať do mora ponúk zo stavebného trhu. Čo treba najskôr venovať pozornosť?

1. Zabezpečenie.

Robia v detskej izbe opravy, rodičia sa často snažia potešiť drahému dieťaťu s vyzerajúcim povrchom, čo zanechá za zváženie ekologickej šetrnosti a praktickosti použitých materiálov. Zlé vinylové alebo netkané tapety nie sú tou najlepšou voľbou pre detskú izbu. Je oveľa bezpečnejšie zastaviť sa na papierovej vrstve, tekutých alebo sklenených vlákien. A bez ohľadu na materiál si od predajcu vyžiadajte bezpečnostné osvedčenie!

2. Praktickosť.

V podmienkach konštantného “agresie” u malých prstov a neodolateľnú chuť na tvorivosť dediča ťažko niekedy vhodné použiť aj šetrné k životnému prostrediu, ale Mark tkaniny tapetu. Rastlinné alebo korkové pokrývky, aj keď spájajú estetiku s bezpečnosťou, ale z hľadiska ceny a dlhovekosti sú jednoznačne nižšie než lacnejšie možnosti.

Papierové tapety sú dobré z hľadiska ich rozpočtovej hodnoty a možnosti čiastočnej výmeny poškodeného povlaku. Ale tekuté tapety sú perfektne pripravené na umývanie, rovnako ako sklenené steny. Avšak environmentálna bezpečnosť takejto úpravy je stále sporom.

Ďalšou praktickou možnosťou – tapetou pre maľovanie. Namaľovaný alebo zafarbený povrch môže byť jednoducho natretý časom.

3. Farba a vzor.

Psychológovia hovoria, že v škôlke nie je miesto pre tmavé tóny a veľké kontrastné kresby. Výnimkou môže byť výnimočná karikatúra na svetlom pozadí. Veľmi malé, jemné svetlé odtiene sú vhodnejšie, jasnejšie farby sú prijateľné pre školáka. Čiernobiele pozadie tekutých tapiet pomôže oživiť špeciálne nálepky s kreslenými postavičkami dvojposchodove postele. Staršie dieťa môže byť ponúknuté na výber z niekoľkých možností, ktoré ponúkajú rodičia.

4. Sprisahanie.

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohí chlapci dávajú prednosť od tých najmiernejších predmetov. Konštantná prítomnosť takýchto hrdinov v zóne priameho vizuálneho vnímania, podľa názoru detských psychológov, negatívne ovplyvňuje psychiku dieťaťa. Potenciálne nebezpečenstvo môže predstavovať aj nevinné obrázky na prvý pohľad, ktoré sa v nočnom osvetlení stávajú hroziacimi alebo desivými. Môžete priamo zaskrutkovať oči a odtieň tapety v obchode, aby ste zistili, ako tieto alebo iné obrázky vyzerajú v súmraku.

5. Zónovanie s kontrastnými farbami alebo fotografickými tapetami.

Detská izba je iný rozmanité funkcie, takže ak je to možné, mal by byť rozdelený do samostatných oblastí: Zábava, hry a fyzickej aktivity, štúdie, atď najpohodlnejší spôsob na prideľovanie týchto oblastí prostredníctvom rôznych farieb alebo texturálními vložiek … Sú vhodné pre deti budú a tapety: s vašimi obľúbenými postavami, vhodné pre tematické krajiny atď.

Dúfam, že tieto jednoduché navštívte obchod s banánmi pravidlá vám pomôžu navigovať a robiť správnu voľbu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s